|  074-767-94-02

שיווק כל סוגי הצמחים


הקמה של גינת נוי מחייבת תכנון קפדני ומדוקדק וכן השקעת משאבים שונים בהם משאבים כלכליים, זמן, אנרגיה, סקר שוק וביקור במשתלות.

לצורך מתן כל השירותים הדרושים להקמת גינה ראויה, מומלץ לבקר במשתלה אשר מציעה את כלל הגורמים הרלוונטיים וההכרחיים לשם תכנון הגן ומתמחה בתחום שיווק כל סוגי הצמחים.

ישנם סוגים שונים של משתלות אשר חלקן מייצרות את השתילים בעצמן ואחרות מתמחות בייצור ספציפי של צמחים מסוימים.

מגוון הצמחים המתאימים לגינת הנוי הינו עצום ולכן ישנה חשיבות בקבלת ייעוץ מקצועי מידי מומחים בתחום בעלי ידע וניסיון בתחום שיווק כל סוגי הצמחים.
 

שיווק תערובות גן

שיווק תערובות גן הינו תחום התמחות המשלב ידע בכמה היבטים אשר יוצרים יחדיו את המצע האידאלי לגידול צמחים. תערובות קרקע איכותיות מכילות את כל החומרים הדרושים להתפתחות הצמח וכל זאת בכמויות מדויקות. שיווק תערובות שתילה איכותיות עשויות מחומרים המדמים באופן הטבעי ביותר את תנאי הקרקע הטבעית של הצמח וזאת על מנת להבטיח התפתחות תקינה וחלחול מים במטרה למנוע היווצרות שכבת בוץ וירקת.

שיווק חלוקי נחל

חלוקי נחל הם אבני ים ונהר אשר נשחקו ולוטשו על ידי המים וקיבלו צורה עגולה וטקסטורה חלקה. ששיווק חלוקי נחל כולל היצע רחב של אבנים במגוון צבעים, גדלים וצורות.
 

שיווק חלוקי נחל נועד ליצור חיפוי אסתטי ונעים לעין בגינת הנוי, סביב הבית והשבילים, בבריכות נוי ולעוד צרכים ומטרות על פי דרישת הלקוח וחזונו העיצובי. חברה המתמחה בתחום שיווק כל סוגי הצמחים ומשלבת גם שיווק חלוקי נחל וכן שיווק תערובות גן, תבטיח לכם מציאת כל מבוקשכם עברו הגינה שלכם תחת קורת גג אחת.

שיווק טוף

טוף הינו סלע וולקני רך ונקבובי אשר נוצר מפליטה של מגמה מעורבת בגז במהלך התפרצות הר געש. ישנם סוגים שונים של אבני טוף, כאשר שיווק טוף כולל מגוון של אבנים בעלות הרכב כימי שונה המגיעות בגדלים וצבעים שונים. כדי ציון הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום עיצוב הבית והעסק המספקת מגוון פתרונות ושירותים לתכנון הגן. אנו מציעים ללקוחותינו את כל שדרוש להם לעיצוב הגן והגינה: שיווק כל סוגי הצמחים, שיווק תערובות גן, שיווק חלוקי נחל, שיווק טוף ועוד וכל זאת תחת קורת גג אחת ובליווי וייעוץ מקצועי, תוך הקפדה על שיאות מצוין ושיתוף פעולה מלא עם לקוח עד להשגת התוצאות הרצויות לשביעות רצונו.
 

מאמרים נוספים:

בכל האדניות:
יושמה שיטת האיטום הייחודית שלנו,  איכות גבוהה במיוחד

נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה
בסבלנות ואהבה
בטלפון 074-767-94-02
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר
בתחום עיצוב גינות
לעסקים ולקוחות פרטיים?
 

 


טלפון
074-767-94-02
דוא"ל
טלפון
074-767-94-02
כתובת
ברור חיל 707 מאחורי אולמי ״ ארבע העונות״ ( קרוב לישוב שדרות), להגעה  יש לתאם מראש.
נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה בסבלנות ואהבה בטלפון 074-767-94-02 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב גינות לעסקים ולקוחות פרטיים?