|  074-767-94-02

 שולחן לקפה


תכנון בהקמת עסק או שדרוג העסק הקיים יכולים להוות את ההבדל שבין הצלחה כלכלית לבין כישלון ומפח נפש. ישנם היבטים שונים המשפיעים על מידת הצלחת העסק ואחד מהם הוא נושא העיצוב.

עולם בתי הקפה והמסעדות מבוסס על משיכת קהל הלקוחות באמצעות יצירת אווירה ייחודית ומזמינה, כזו אשר הלקוח יפיק מהבילוי ערך מוסף של הנאה וזמן איכות. לצד הפרמטרים הגדולים ובעל המשקל הכבד דוגמת עלויות והוצאות מול הכנסות, כוח אדם, איכות האוכל ועוד, ישנם היבטים משניים אולם משמעותיים לא פחות שאחד מהם הוא ירדה לפרטים הכוללת תכנון והשקעה נכונים בריהוט בית העסק ליצירת מראה אסתטי, אטרקטיבי ונעים לעין.

שולחן לקפה עבור בית עסק, הינו יותר מאלמנט שימושי העונה על צורך, אלא מדובר על אמירה המשדרת מסר ללקוח. בחירת שולחן לקפה טובה היא כזו המבוססת על סטנדרטי איכות גבוהים ועיצוב בהתאם לאופי המקום וסגנון האירוח.
 
 

שולחן בר מעץ לבתי קפה

בית קפה מצליח אשר מציג יתרון מול מתחריו הוא זה היוצר ייחודיות ומקוריות. שולחן בר מעץ לבתי קפה מבטא את הטוב שבשני העולמות: נוחות שימוש ואסתטיקה אופנתית. יחידו מתקבל אלמנט דקורטיבי ופונקציונלי המאפשר ללקוח להתרווח על כסאו וליהנות מאינטראקציה חברתית סביב הבר ומשירות ידידותי וברמה גבוהה. שולחן לקפה מייצג את כל מה שבעל הבית מעוניין לשדר ללקוחותיו: השקעה בחומרי גלם איכותיים, הקפדה על איכות ונוחות ומסר עיצובי המסמל את אופי המקום ויוצק בו תוכן.

שולחן עץ לבית קפה

שולחן עץ לבית קפה חייב להיבחר לאחר שקלול והבנה של הצרכים הפרקטיים והעיצוביים של המקום. שולחן עץ לבית קפה יכול להיות מותאם למותג של העסק ולחשוף קו עיצובי מסוים המרמז על האווירה של בית העסק ואופי האורחים.
 
 
השקעה נבונה בריהוט ועיצוב העסק הכוללת בחירת שולחן עץ לבית קפה וכן שולחן קפה מעץ לעסק תאפשר יצירת הלימה והרמוניה מושלמת בין הלקוח לבין נותן השירות. השקעה נבונה ויעילה תניב פירות שיווקיים וכלכליים אשר יתרמו לצמיחה ולרווחיות בית הקפה או המסעדה.

שולחן קפה מעץ לעסק

כדי ציון הינה חברה המתמחה בעיצוב ריהוט ומתן פתרונות שימושיים ואסתטיים כאחד ללקוח הפרטי והעסקי. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא שולחן לקפה, שולחן בר מעץ לבתי קפה, שולחן קפה מעץ לעסק ועוד וכל זאת בשילוב של ייעוץ וליווי מקצועי צמוד בשיתוף פעולה מלא מול הלקוח לשם התאמת המענה האיכותי ביותר מבחינה פונקציונלית ואסתטית.
 

מאמרים נוספים:

בכל האדניות:
יושמה שיטת האיטום הייחודית שלנו,  איכות גבוהה במיוחד

נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה
בסבלנות ואהבה
בטלפון 074-767-94-02
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר
בתחום עיצוב גינות
לעסקים ולקוחות פרטיים?
 

 


טלפון
074-767-94-02
דוא"ל
טלפון
074-767-94-02
כתובת
ברור חיל 707 מאחורי אולמי ״ ארבע העונות״ ( קרוב לישוב שדרות), להגעה  יש לתאם מראש.
נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה בסבלנות ואהבה בטלפון 074-767-94-02 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב גינות לעסקים ולקוחות פרטיים?