|  074-767-94-02

כדי צמנט


חצר מטופחת במקרים רבים היא גאוות הבית. חובבי הגינון שבינינו שטורחים לשתול פרחים עונתיים ולטפח גינת ירק שופעת כל טוב או להעסיק שירותי גינון שיחזיקו זאת רואים זאת לפעמים כמפעל חיים של ממש. עם זאת, לא חייבים להיות בעלי "אצבעות ירוקות" כדי ליהנות מגינה מושקעת.

חצר יכולה להיות מרוצפת או מכוסה דשא, מוצלת ומשופעת עציצים. באמצעות אביזרים נכונים ואנשי המקצוע המתאימים שיספקו מוצרים איכותיים, נוכל ליצור חצר שתרשים את כל העוברים ושבים, גם בלי התמסרות מוחלטת לטיפוחה.

כדי ציון פועלים שנים רבות בייצור כחול לבן של אביזרי איכות לחצר, למרפסת או לגגות הבית או העסק. אנו מציעים מגוון רב של דגמים ומייצרים גם אביזרים מיוחדים בהזמנה אישית. מכדי צמנט שעמם התחלנו את פעילותנו ועד חפצי נוי, מזרקות ומפלים, נפיח חיים במרחבים הפתוחים שברצונכם לעצב מחדש.
 

מהם בעצם כדי צמנט?
צמנט הוא למעשה מעין בטון קל המיוצר משילוב מלט וסולפטים היוצרים חומר קל משקל ונוח לעיבוד יותר מבטון לבינוי.

ניתן לעצב ממנו בקלות וביעילות כדי בכל תבנית ואופן שרק תרצו שיהיה בעל פני שטח חלקים ואסתטיים ובסוף התהליך יהווה יצירת אמנות בפני עצמה לייפוי החצר, או ישמש כעציץ לעץ קטן או לצמח מטפס, למשל, כאשר הכד משמש גם ככלי קיבול וגם אמצעי הסוואה דקורטיבי למערכת ההשקייה. כדי צמנט מעוצבים יוכלו לשמש גם כבסיס למזרקה דקורטיבית או אפילו לבריכת צמחי מים קטנה.

מהם היתרונות של כדי צמנט?
בטון מיד מעלה לנו דימוי של משהו תעשייתי, גס ומכוער, אך הוא ממש אינו חייב להיות כך. כדי צמנט נוחים לייצור עקב החומר הזול, החזק והנוח לתחזוקה. הוא נוח לצביעה בשלל צבעים ועקב נוחות העיצוב, ניתן להזמין אותם בכל צורה ודוגמא שרק תעלו על הדעת.
 

למי יתאימו כדי צמנט?
למעשה, לכל אחד.
אם אתם בעליה הגאים של מסעדה עם חצר גדולה ומטופחת, כדים גדולים המעוצבים בהתאמה אישית לשפה העיצובית של המסעדה שלכם יוכלו לשדרג משמעותית את האסתטיקה ולשוות אווירה קלאסית לחצר.
  • מקומם של כדי צמנט אינו רק בחצר!
תוכלו להציב כד גדול בסלון בצבעים המתכתבים עם הריהוט והקירות בבית שיעמוד בפני עצמו או ככלי קיבול לדקורציה מלאכותית כלשהי או לצמחיה. כד גדול בכניסה לעסק ישווה אווירה של רגישות לפרטים וחוש אסתטי.

לפרטים נוספים אל תהססו להתקשר אלינו: 054-5335416, או בקרו אותנו במושב עזירקם ליד אשדוד ונייעץ לכם בבחירת כדי צמנט תוך שירות מהיר ואחריות מלאה.
 

מאמרים נוספים:

בכל האדניות:
יושמה שיטת האיטום הייחודית שלנו,  איכות גבוהה במיוחד

נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה
בסבלנות ואהבה
בטלפון 074-767-94-02
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר
בתחום עיצוב גינות
לעסקים ולקוחות פרטיים?
 

 


טלפון
074-767-94-02
דוא"ל
טלפון
074-767-94-02
כתובת
ברור חיל 707 מאחורי אולמי ״ ארבע העונות״ ( קרוב לישוב שדרות), להגעה  יש לתאם מראש.
נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה בסבלנות ואהבה בטלפון 074-767-94-02 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב גינות לעסקים ולקוחות פרטיים?