|  074-767-94-02

חיפוי קיר בבריקים

חיפוי בריקים לקיר, מהווה תוספת עיצובית ואסתטית משמעותית המשרה אווירה נעימה וחמימה לבית או לעסק.

בריקים שמשו לאורך ההיסטוריה כחומר בנייה מוביל ולעתים בלעדי בבנייה של בתים, כנסיות ומבנים שונים וכעת הבריקים חזרו לאופנה ואף עשו עליה לארץ והפכו פופולריים למדי גם בישראל.

חיפוי קיר בבריקים מספק אלמנט עיצובי ייחודי ומדובר בתהליך פשוט יחסי ובעל ערך מוסף רב בזכות האפקט המרשים שנוצר והמראה המיוחד. חיפוי קיר בבריקים כולל מגוון רחב של טקסטורות, צבעים, צורות וגדלים, כאשר הלבנים מודבקות על גבי הקיר ויוצרות חיפוי עמיד, חזק ואסתטי.

חיפוי בריקים לבית

חיפוי בריקים לבית יכול לשמש לקירות חיצוניים ופנימיים. חיפוי בריקים לבית פנימי מאפשר הדבקת הלבנים על גבי קיר אחד או יותר ורבים בוחרים בצבעי אדמה חמים המשרים אווירה חמימה ורומנטית.
 
 
חיפוי קיר בבריקים שכיח גם בקרב חובבי העיצוב הכפרי וכן ניתן להתאים את החיפוי לסגנון המודרני והעכשווי בעזרת מראה אחיד ובעל קו מסוגנן  ושיקי. מבחר הלבנים המשמשות לצורך יצירת חיפוי בריקים לבית הינו רחב וניתן להזמין באופן אישי כל סוג של חיפוי בהתאם לטעם האישי.

בריקים לחיפוי קירות חוץ

בריקים לחיפוי קירות חוץ כוללים שימוש בלבנים מפירוק שנחשבות ליקרות ביותר. מדובר על בריקים אשר התקבלו מפירוק של בניינים ואתרים שונים ומגיעים מאירופה. לבנים אלה יוצרו בעבודת יד, כאשר בריקים לחיפוי קירות חוץ מסוג זה נחשבים לנדירים יותר ובעלי קסם מיוחד ומכאן שגם מחירם גבוה יותר.
 

בריקים המיוצרים באופן תעשייתי מאפיינים את העיצוב המודרני ויוצרים מראה נקי ומתוחכם. עיצוב בבריקים מודרניים משתלב היטב עם הבנייה העכשווית ומותאם לקו מודרני ונקי עם נגיעה של שיק ייחודית. עיצוב בבריקים בסגנון רטרו הינו מבוקש למדי לבית ולעסקים שונים ויותר מראה ורושם עתיקים מעט המשרים אווירה כפרית וחמימה.

עיצוב בבריקים

כדי ציון הינה חברה המתמחה בתחום עיצוב בבריקים ובמתן מגוון פתרונות עיצוביים ופרקטיים לבית ולעסק. עיצוב בבריקים דורש מיומנות גבוהה והבנה מעמיקה בתחום העיצוב והאדריכלות לשם התאמה מדויקת של הסגנון העיצובי לאופי המקום והאנשים ולסגנון והקו העיצוביים הרצויים. עיצוב בבריקים בידי אנשי המקצוע של כדי ציון כולל ליווי מקצועי לאורך כל שלבי התהליך, החל משלב הכנת וניקוי הקיר, דרך יישור הקיר ועד ההדבקה והשלמת המלאכה לשביעות רצון לקוחותינו.

 

מאמרים נוספים:

בכל האדניות:
יושמה שיטת האיטום הייחודית שלנו,  איכות גבוהה במיוחד

נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה
בסבלנות ואהבה
בטלפון 074-767-94-02
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:

רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר
בתחום עיצוב גינות
לעסקים ולקוחות פרטיים?
 

 


טלפון
074-767-94-02
דוא"ל
טלפון
074-767-94-02
כתובת
ברור חיל 707 מאחורי אולמי ״ ארבע העונות״ ( קרוב לישוב שדרות), להגעה  יש לתאם מראש.
נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה בסבלנות ואהבה בטלפון 074-767-94-02 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור בהקדם:
רוצים שירות מבעל ניסיון עשיר בתחום עיצוב גינות לעסקים ולקוחות פרטיים?